CZ EN

SECURITY ONE je skupina ryze českých společností

s jasnou majetkovou strukturou bez nadnárodního kapitálu.

Ředitel Holdingu Security One František Dostál členem prezídia SECURITY CLUBU

Dne 17.3.2016 se stal ředitel Holdingu Security One pan František Dostál, členem prezídia SECURITY CLUBU  prestižního sdružení zaměstnavatelů v oblasti bezpečnostních agentur v rámci České republiky.

Security Club

Security Club byl založen v lednu 2002 jako neformální sdružení osobností z řad největších bezpečnostních společností v České republice. Po roce svého působení se 18. února 2003 toto sdružení stalo formálním sdružením zaměstnavatelů v evidenci Ministerstva vnitra. 21. února pak byly zvoleny orgány prezídia a revizní komise sdružení.

Security Club je sdružením společností reprezentujících některé z nejsilnějších a profesionálních bezpečnostních agentur. Impulsem k jeho vzniku a poté formalizace byla přetrvávající neuspokojivá situace na trhu bezpečnostních agentur, která se vyznačuje velkým množstvím působících subjektů s velmi rozdílnou kvalitou služeb. Security Club si vytkl za hlavní cíl stanovit a dobrovolně dodržovat profesionální i etické standardy, které spolu s přísným respektováním legislativy přispějí k růstu vážnosti a společenské prestiže bezpečnostních agentur. Členové Security Clubu vytvořili základní jednotná pravidla pro zabezpečování fyzické ostrahy majetku a osob ve standardní kvalitě a chtějí iniciovat dopracování a přijetí zákonů, které budou upravovat poskytování bezpečnostních služeb.

Security Club není prvním profesním sdružením v oblasti bezpečnostních agentur. Je však první, kdo si dobrovolně uložil dodržování náročnějších profesních a etických pravidel a přísné respektování Zákoníku práce a dalších zákonných norem ve vztahu k zaměstnancům. Členství v Security Clubu by pro zákazníky zúčastněných bezpečnostních společností mělo znamenat záruku kvality a spolehlivosti, punc profesionality, značku kvalifikovaného a motivovaného personálu.

zdroj: http://www.securityclub.org/kdo-jsme/

Security One

ADRESA PROVOZOVNY:
Šmilovského 1122, 570 01 Litomyšl
Česká republika

Zůstaňte s námi v kontaktu

Vážení čtenáři můžete se nás pomocí formuláře dotázat na cokoliv, co by vás zajímalo. Sekce není online, ale odpověď na vaše otázky Vám bude zodpovězena vždy nejpozději do druhého dne od zaslání dotazu.

Nová dimenze české security

SECURITY ONE je skupina ryze českých společností s jasnou
majetkovou strukturou bez nadnárodního kapitálu.