CZ EN

SECURITY ONE je skupina ryze českých společností

s jasnou majetkovou strukturou bez nadnárodního kapitálu.

O skupině

SECURITY ONE je skupina ryze českých společností s jasnou majetkovou strukturou bez nadnárodního kapitálu.

Posláním SECURITY ONE je majetková a funkční integrace malých a středních českých společností v oblasti SECURITY a to v zájmu posílení jejich globální konkurenceschopnosti v rámci ČR. Vycházíme při tom z faktu, že v moderní ekonomice mohou úspěšně obstát pouze společnosti silné, tedy velké a zároveň kvalitní.

Výhodu integrované skupiny menších podnikatelských subjektů v porovnání s podnikem velkým spatřujeme především v zachování lidského rozměru a srozumitelné identity menších organizací pro jejich zaměstnance i zákazníky. V naplnění naší základní myšlenky SECURITY ONE je, že na prvním místě musí v našem podnikání figurovat člověk - zákazník, a teprve na druhém peníze.

Cílem našeho snažení je budovat společnosti prosperující – tedy takové, které jsou ekonomicky úspěšné, ale především takové, se kterými jsou lidé - zákazníci spokojeni.

Security One

ADRESA PROVOZOVNY:
Šmilovského 1122, 570 01 Litomyšl
Česká republika

Zůstaňte s námi v kontaktu

Vážení čtenáři můžete se nás pomocí formuláře dotázat na cokoliv, co by vás zajímalo. Sekce není online, ale odpověď na vaše otázky Vám bude zodpovězena vždy nejpozději do druhého dne od zaslání dotazu.

Nová dimenze české security

SECURITY ONE je skupina ryze českých společností s jasnou
majetkovou strukturou bez nadnárodního kapitálu.