CZ EN

SECURITY ONE je skupina ryze českých společností

s jasnou majetkovou strukturou bez nadnárodního kapitálu.

Média

Václav Mornštejn na Mezinárodním mistrovství Slovenska 2017 v judu bral 3. místo
Čestný člen asociace se v Povážské Bystrici na umístil na třetím místě. Václav Mornštejn svou bronzovou medailí přispěl nejen ke zviditelnění asociace, ale také celé výpravě o 38 mužích a 9 ženách. Jejich celková bilance byla: 18 zlatých, 13 stříbrných... Více zde Příspěvek Václav Mornštejn na Mezinárodním mistrovství Slovenska 2017 v judu bral 3. místo pochází z ASBS ČR, z.s.
Otevřít na webu:
MS veteránů v judu na Sardinii a 5. místo pro Václava Mornštejna
Poslední letošní zářiový den začalo Mistroství světa v judu v kategorii masters. Tentokrát se mistrovství konalo na italském ostrově Sardinie v kouzelném letovisku Olbia. Na mistrovství se setkalo neuvěřitělných 1500 závodníků z 53 zemí světa a pan Václav Mornštejn pro... Více zde Příspěvek MS veteránů v judu na Sardinii a 5. místo pro Václava Mornštejna pochází z ASBS ČR, z.s.
Otevřít na webu:
OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK 2017
Paní Bc. Marcela Soukupová se po trojnásobném úspěchu Ocenění Českých podnikatelek (dále jen OCP) v letech 2014, 2015, 2016 se společností HEROS GROUP s.r.o. byla  letos znovu nominována do finále OCP se společností HEROS servis s.r.o. Obě společnosti HEROS GROUP... Více zde Příspěvek OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK 2017 pochází z ASBS ČR, z.s.
Otevřít na webu:
ASBS – partnerem veletrhu FOR ARCH 2017
19. – 23. září se letos již po osmadvacáté uskuteční v PVA EXPO PRAHA největší mezinárodní stavební veletrh v Česku. Za tu dobu prošel FOR ARCH řadou změn a návštěvníkům se snaží každý rok nabídnout novinky ze stavebního světa. Tou letošní... Více zde Příspěvek ASBS – partnerem veletrhu FOR ARCH 2017 pochází z ASBS ČR, z.s.
Otevřít na webu:
Václav Mornštenj na Mezinárodním mistrovství Slovenska 2017 v judu bral 3. místo
Čestný člen asociace se v Povážské Bystrici na umístil na třetím místě. Václav Mornštejn svou bronzovou medailí přispěl nejen ke zviditelnění asociace, ale také celé výpravě o 38 mužích a 9 ženách. Jejich celková bilance byla: 18 zlatých, 13 stříbrných... Více zde Příspěvek Václav Mornštenj na Mezinárodním mistrovství Slovenska 2017 v judu bral 3. místo pochází z ASBS ČR, z.s.
Otevřít na webu:
Václav Mornštejn uspěl na mezinárodním mistrovství veteránů juda v Maďarsku
Čestný člen naší asociace byl opět vidět na mezinárodní úrovni. Václav Mornštejn se letos krásným druhým místem na Mezinárodním mistrovství v judu veteránů ukázal v dobré formě. Celá akce se konala v Maďarsku 25.3.2017 a svým skvělým sportovním výkonem opět... Více zde Příspěvek Václav Mornštejn uspěl na mezinárodním mistrovství veteránů juda v Maďarsku pochází z ASBS ČR, z.s.
Otevřít na webu:
15. CELOSTÁTNÍ SNĚM ČLENŮ ASBS – VIDEOOHLÉDNUTÍ
Příspěvek 15. CELOSTÁTNÍ SNĚM ČLENŮ ASBS – VIDEOOHLÉDNUTÍ pochází z ASBS ČR, z.s.
Otevřít na webu:
15. CELOSTÁTNÍ SNĚM ČLENŮ ASBS 15.2.2017
Výstupy z 15. CELOSTÁTNÍHO SNĚMU ČLENŮ ASBS připravujeme a budou k dispozici v nejbližších dnech. Členové ASBS ČR, z.s. budou informováni o umístění výstupů na web e-mailem. Příspěvek 15. CELOSTÁTNÍ SNĚM ČLENŮ ASBS 15.2.2017 pochází z ASBS ČR, z.s.
Otevřít na webu:
15. CELOSTÁTNÍ SNĚM ČLENŮ ASBS SE BUDE KONAT 15.2.2017
Vážená paní, Vážený pane, rádi bychom Vás touto cestou pozvali jménem ASBS ČR, z.s. na 15. CELOSTÁTNÍ SNĚM ČLENŮ ASBS, který pořádáme dne 15.2.2017. Tentokrát jsme pro tuto akci vybrali krásný zámek Berchtold, kde se sněm konal i minulý rok. Celá adresa:... Více zde Příspěvek 15. CELOSTÁTNÍ SNĚM ČLENŮ ASBS SE BUDE KONAT 15.2.2017 pochází z ASBS ČR, z.s.
Otevřít na webu:
Bezpečnostní technologie, systémy a management – odborná publikace UTB ve Zlíně
Ústav bezpečnostního inženýrství minulý rok vydal poslední díl kolektivní monografie s názvem BEZPEČNOSTNÍ TECHNOLOGIE, SYSTÉMY A MANAGEMENT, kterým chce zaplnit mezeru na trhu odborné literatury v oblasti ochrany majetku. Nyní nabízí kompletní soubor těchto pěti publikací. „Vážená paní, vážený pane,... Více zde Příspěvek Bezpečnostní technologie, systémy a management – odborná publikace UTB ve Zlíně pochází z ASBS ČR, z.s.
Otevřít na webu:
Prohlášení USBS ČR
K nahlédnutí vkládáme naše prohlášení. prohlaseni-usbs- […]
Otevřít na webu:
Tiskové prohlášení k podání USBS ČR adresovanému vládě ČR
Tiskové prohlášení k podání USBS ČR adresovanému vládě […]
Otevřít na webu:
OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK 2016
Naše členská agentura HEROS GROUP s.r.o., kterou vlastní 100% paní Bc. Marcela Soukupová, se letos již potřetí za sebou probojovala do finále mezi 67 nejlepších firem z celkového počtu 17 887 firem. Do projektu může být česká žena nominována: na... Více zde Příspěvek OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK 2016 pochází z ASBS ČR, z.s.
Otevřít na webu:
Mzdové náklady od 01.01.2017
Od 1.1.2017 opět dojde k navýšení nejnižší úrovně minim […]
Otevřít na webu:
Vývoj počtu zaměstnanců SBS k 30.06.2016
K zobrazení zde: priloha-c-5-pocty-sbs-k-30-06-2016
Otevřít na webu:
Úspěch Václava Mornštejna na Mezinárodním mistrovství ČR veteránů v judu
Václav Mornštejn uspěl na Mistrovství veteránů ČR v judu, které bylo i s mezinárodní účastí a získal další zlatou medaily. Tentokrát se tak stalo 24.9.2016. Ve své kategorii M8 -73kg nedal soupeřům žádnou šanci a jako její favorit ji vyhrál.... Více zde Příspěvek Úspěch Václava Mornštejna na Mezinárodním mistrovství ČR veteránů v judu pochází z ASBS ČR, z.s.
Otevřít na webu:
Úspěch člena ASBS na ME veteránů v judu
Dlouholetý člen naší asociace, pan Václav Mornštejn, v tvrdé konkurenci na ME veteránů v judu obsadil po mnoha náročných soubojích krásné čtvrté místo. Jménem ASBS mu gratulujeme k jeho úspěchu. Příspěvek Úspěch člena ASBS na ME veteránů v judu pochází z ASBS ČR, z.s.
Otevřít na webu:
ROZHOVOR V ČT K PROJEDNÁNÍ ZÁKONA O SOUKROMÝCH BEZPEČNOSTNÍCH SLUŽBÁCH
Dne 20.4.2016 byl ve STUDIU 6 v ČT hostem prezident ASBS ČR, JUDr. Jiří Kameník a odpovídal na otázky týkající se návrhu zákona o soukromé bezpečnostní činnosti, který poslanci projednali v prvním čtení. Přetočte prosím video umístěné v dolní části... Více zde Příspěvek ROZHOVOR V ČT K PROJEDNÁNÍ ZÁKONA O SOUKROMÝCH BEZPEČNOSTNÍCH SLUŽBÁCH pochází z ASBS ČR, z.s.
Otevřít na webu:
VÝSTUPY TISKOVÉ KONFERENCE: ZÁKON O SOUKROMÉ BEZPEČNOSTNÍ ČINNOSTI + VIDEOZÁZNAM
Dne 22.3.2016 jsme ve spolupráci se Svazem průmyslu a dopravy ČR zorganizovali tiskovou konferenci na téma: Zákon o soukromé bezpečnostní činnosti. Tímto bychom chtěli poděkovat panu PhDr. Milanu Mostínovi a jeho týmu za přípravu, organizaci a průběh konference. Na tiskové... Více zde Příspěvek VÝSTUPY TISKOVÉ KONFERENCE: ZÁKON O SOUKROMÉ BEZPEČNOSTNÍ ČINNOSTI + VIDEOZÁZNAM pochází z ASBS ČR, z.s.
Otevřít na webu:
14. CELOSTÁTNÍ SNĚM ČLENŮ ASBS – VIDEOOHLÉDNUTÍ
Dne 24.3.2016 se uskutečnil již 14. celostátní sněm členů ASBS, Asociace soukromých bezpečnostních služeb České republiky
Výstupy tiskové konference: Zákon o soukromé bezpečnostní činnosti
Dne 22.3.2016 jsme ve spolupráci se Svazem průmyslu a d […]
Otevřít na webu:
Možnost studia MBA pro členy
Program MBA Security je určen všem, kteří při své práci zajišťují ochranu osob a majetku nebo jsou na výkonných funkcích v rámci bezpečnostních složek, integrovaného záchranného systému případně prevence kriminality.
POZVÁNKA NA TISKOVOU KONFERENCI 22.3.2016
Tisková konference na téma „Proč chceme zákon o soukromých bezpečnostních službách“ se bude konat dne 22.3.2016 od 10:00 v Salónku hotelu Majestic Plaza, Štěpánská 33, Praha 1. Vystoupí prezident ASBS ČR, z.s., JUDr. Jiří Kameník a další. Účast na konferenci... Více zde Příspěvek POZVÁNKA NA TISKOVOU KONFERENCI 22.3.2016 pochází z ASBS ČR, z.s.
Otevřít na webu:
ODPOVĚĎ MPSV NA DOPIS O MINIMÁLNÍ MZDĚ
Odpověď MPSV na dopis o minimální mzdě a cenách, za které jsou poskytovány služby fyzické ostrahy. ODPOVĚĎ MPSV ke stažení Příspěvek ODPOVĚĎ MPSV NA DOPIS O MINIMÁLNÍ MZDĚ pochází z ASBS ČR, z.s.
Otevřít na webu:
OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK
Naše členská agentura HEROS GROUP s.r.o., kterou vlastní 100% paní Bc. Marcela Soukupová, se letos již podruhé probojovala do finále mezi 55 nejlepších firem z celkového počtu 17 929 firem. Do projektu může být česká žena nominována: na základě finanční... Více zde Příspěvek OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK pochází z ASBS ČR, z.s.
Otevřít na webu:
Díky projektu HledejBA jsme vstoupili do SBAČR.cz
B-ADOS ČR a jeho členové se stali partnerem unikátního celorepublikového webového projektu sdružujícího všechny bezpečnostní agentury v České republice.
Otevřít na webu:
Celorepublikové zasedání členů ASBS/B-ADOS
Dne 26.2.2016 se uskutečnil každoroční sněm firem - valná hromada, která je nejvyšším orgánem asociace z jehož usnesení plynou mandáty jednotlivým orgánům asociace.
Otevřít na webu:
Vstoupili jsme do nového projektu SBAČR.cz
Je nám potěšením oznámit vám, že náš projekt úspěšně vstoupil do dalšího nového webového portálu. Portál SBAČR.cz soustřeďuje kompletní informace o bezpečnostních agenturách a volných pracovních pozicích v České Republice.
Otevřít na webu:
PROJEDNÁNÍ ZÁKONA O SBS V PARLAMENTU ČR
Ministr vnitra Milan Chovanec v odpovědi prezidentovi ASBS JUDr. Kameníkovi na zaslanou petici osobně přislíbil projednání zákona o SBS v parlamentu ČR. Celá odpověď z ministerstva na zaslanou petici ke stažení Příspěvek PROJEDNÁNÍ ZÁKONA O SBS V PARLAMENTU ČR pochází z ASBS ČR, z.s.
Otevřít na webu:
Nový partner - ASBS ČR, z.s.
2. Partnerem webového projektu hledejBA se stala asociace ASBS ČR (Asociace soukromých bezpečnostních služeb České republiky, z.s.)
Otevřít na webu:
Nový partner - B-ADOS ČR, z.s.
1. Partnerem webového projektu hledejBA se stala asociace B-ADOS ČR (BOHEMIA - Asociace detektivních a ochranných služeb ČR)
Otevřít na webu:
Zákon o bezpečnostní činnosti – novinový článek
Příspěvek Zákon o bezpečnostní činnosti – novinový článek pochází z ASBS ČR, z.s.
Otevřít na webu:
Dopis pro ministerstva ČR
Možnost stažení kompletního dopisu odeslaného na ministerstva ČR včetně příloh zde Příspěvek Dopis pro ministerstva ČR pochází z ASBS ČR, z.s.
Otevřít na webu:
Možnost studia MBA oboru SECURITY za spolupráce s ASBS
Asociace se nově od akademického roku 2015/2016 zapojuje do vzdělávání na prestižní soukromé vysoké škole v Praze. Konkrétně se jedná o roční studijní obor SECURITY, v jehož rámci bude přednášet také prezident JUDr.
Otevřít na webu:
15. VÝROČÍ ASBS
Ohlédnutí za společenským večerem konaném u příležitosti 15. výročí ASBS Příspěvek 15. VÝROČÍ ASBS pochází z ASBS ČR, z.s.
Otevřít na webu:
JUDr. Jiří Kameník na ČT 24
Přetočte prosím video umístěné v dolní části okna na čas 62:47. Příspěvek JUDr. Jiří Kameník na ČT 24 pochází z ASBS ČR, z.s.
Otevřít na webu:
Vyznamenání
Držitelé vyznamenání ZLATÝ ODZNAK a DIAMANTOVÝ ODZNAK. Příspěvek Vyznamenání pochází z ASBS ČR, z.s.
Otevřít na webu:
Minimální mzda a její dopady
Má zvyšování minimální zaručené mzdy a jejích stupňů vliv na zaměstnanost? Vedení MPSV a vláda ČR si vytýčilo několik cílů, které se snaží prosazovat bez ohledu na reálnou situaci nebo podstatné souvislosti a dopady. Jedním z cílů je snaha navyšovat sazby... Více zde Příspěvek Minimální mzda a její dopady pochází z ASBS ČR, z.s.
Otevřít na webu:
Zlatý úspěch člena ASBS na Mistrovství ČR veteránů v judu
Pan Válcav Mornštejn je dlouholetý člen Asociace soukromých bezpečnostních služeb ČR, z.s. a mimo jiné také profesionální sportovec. Na turnaji dne 14.11.2015 uskutečněném v Praze se představil ve vrcholové formě a díky své vytrvalosti ve všech dílčích zápasech se nakonec... Více zde Příspěvek Zlatý úspěch člena ASBS na Mistrovství ČR veteránů v judu pochází z ASBS ČR, z.s.
Otevřít na webu:
2. kolo přijímacího řízení na UTB ve Zlíně
Univerzita Tomáš Bati ve Zlíně pořádá 2. kolo přijímacího řízení na Fakultě aplikované informatiky oboru Inženýrská informatika. Příspěvek 2. kolo přijímacího řízení na UTB ve Zlíně pochází z ASBS ČR, z.s.
Otevřít na webu:
Poděkování držitele ceny ASBS za nejlepší bakalářskou práci
Asociace soukromých bezpečnostních služeb obdržela prostřednictvím osoby jejího prezidenta, JUDr. Jiřího Kameníka, děkovný dopis od absolventa Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně za udělení ceny ASBS pro nejlepší bakalářskou práci. Příspěvek Poděkování držitele ceny ASBS za nejlepší bakalářskou práci pochází z ASBS ČR, z.s.
Otevřít na webu:
23.11.2015 zápis BADOS ČR do spolkového rejstříku
Dne 23.11.2015 proběhl zápis na Městském soudě v Praze do spolkového rejstříku o změně sdružení Bohemia - Asociace detektivních a ochranných služeb na spolek. Asociace bude nově vystupovat pod názvem Bohemia - asociace detektivních a ochranných služeb, z.s. Spisová značka: L 10584 IČO: 70106371
Otevřít na webu:
Hlavní partner projektu je B-ADOS ČR
Na základě dohody se hlavním partnerem projektu HledejBA stala Bohemia - Asociace detektivních a ochranných služeb ČR v čele s jejím předsedou panem Františkem Dostálem.
Otevřít na webu:
Valná hromada B-ADOS dne 15.10.2015
Ve Stéblové dne 15.10.2015 proběhla valná hromada za účelem změny tohoto sdružení na nový subjekt - spolek. Všemi členy byla jednohlasně změna odsouhlasena. Na základě této valné hromady jsme předložili žádost o změnu na Obchodním Soudu v Praze.
Otevřít na webu:
Jsme s Vámi na sociální síti Facebook
Od října roku 2015 jsme s Vámi na sociální síti Facebook a naleznete nás...
Nové údaje na základě ČSÚ v oblasti SBS
V přílohách najdete nové údaje z ČSÚ k počtům zaměstnan […]
ANALÝZA K MINIMÁLNÍM MZDOVÝM NÁKLADŮM
ANALÝZA K MINIMÁLNÍM MZDOVÝM NÁKLADŮM od 01.01.2015 Od […]
Zaměstnavatelé odmítli skokové zvýšení minimální mzdy
Svaz průmyslu a dopravy ČR, jehož jsme členy, zveřejnil […]
Má zvyšování minimální zaručené mzdy a jejích stupňů vliv na zaměstnanost?
Vedení MPSV a vláda ČR si vytýčilo několik cílů, které […]
Aktualizované údaje o zaměstnanosti a počtu koncesí v oblasti SBS k 30.06.2014
Trh SBS se evidentně ještě nevzpamatoval z prudkého pok […]
K návrhu zákona o soukromé bezpečnostní činnosti a o změně některých zákonů
K návrhu zákona o soukromé bezpečnostní činnosti a o zm […]
Zvýšení minimální mzdy???
Svaz průmyslu a dopravy ČR, jehož jsme členem, odmítl z […]
Nařízení vlády č. 567/2006 Sb.
Nařízení vlády o minimální mzdě, o nejnižších úrovních […]
Počty subjektů a počty zaměstnanců za vybrané činnosti podle CZ-NACE
Pravidelně aktualizujeme počty zaměstnanců a „vydaných“ […]
Ceny veřejného sektoru a některých soukromých subjektů 2013přiklady
Každý ze subjektů trhu SBS se potýká s kontrolami ze st […]
Otevřít na webu:
b-ados.cz 22.09.2015 14:17:38 nelze zobrazit
Minimální mzdové náklady od 1.1.2016
Od 1.1.2016 opět dojde k navýšení nejnižší úrovně minim […]
Odborné aktuality - napsali o nás
Otevřít na webu:
ARCHÍV starších aktualit
V případě zájmu můžete také nahlédnout do našeho archivu novinek.
Otevřít na webu:
Spuštěna nová a moderní verze webu
Připravili jsme pro Vás nové, moderní a uživatelsky přístupnější webové stránky, které splňují aktuální požadavky designu a posledních trendů.
Otevřít na webu:

Security One

ADRESA PROVOZOVNY:
Šmilovského 1122, 570 01 Litomyšl
Česká republika

Zůstaňte s námi v kontaktu

Vážení čtenáři můžete se nás pomocí formuláře dotázat na cokoliv, co by vás zajímalo. Sekce není online, ale odpověď na vaše otázky Vám bude zodpovězena vždy nejpozději do druhého dne od zaslání dotazu.

Nová dimenze české security

SECURITY ONE je skupina ryze českých společností s jasnou
majetkovou strukturou bez nadnárodního kapitálu.